Provozní doba:

Na území Čakovic, Miškovic a Třeboradic je MYŠkolka zařízením s nejrozsáhlejší provozní dobou. 

Po - Pá ...7:00 - 18:00hod

 

MYŠkolka má otevřeno po celý kalendářní rok, pouze s výjimkou státních svátků, vánočních prázdnin. Režim velkých prázdnin odvisí od počtu přihlášených dětí.

MYŠkolka a hlídání:

Do skupiny přijímáme děti cca od 1,5 let. Jsme připraveni utírat slzičky při začátcích a ani pleny pro nás nejsou překážkou :-). V Myšce pomáháme vašim dětem vyrůst z batolete do školkového věku a pomalinku je učíme zvládat drobné povinnosti. O to snažší je potom pro vás i vaše děti přechod do státních zařízení s každodenní docházkou, kde je dodržování režimu a také samoobslužnost naprostou nutností. Jsme rádi, že můžeme být tím, kdo vašim dětem ukáže, že jsou hezké chvilky i bez maminky :-)

V Myšce poskytujeme rezervace na pravidelnou docházku (předplacené permanentky) i jednorázová hlídání. 

CENÍK PERMANENTEK zde:

STÁLÝ CENÍK PERMANENTEK MYŠkolka (135kb)

S vyhlášením termínu zápisu na nový šk. rok 2018/2019 budete mít opět možnost využít slev na permamentky. Snížené ceny mohou využít všichni řádně přihlášení zájemci po celou dobu docházky do MYŠkolky. Proto si hlídejte naše www nebo fb profil, kde informace včas vyvěsíme :-).

DOKUMENTY K PŘIJETÍ:

PŘIHLÁŠKA MYŠkolka (157kb)

PRAVIDLA MYŠkolka (216kb)

Denní režim:

  • 7:00 - 9:00 volné hraní 
  • 9:00 - 9:30 vítáme se, učíme se, cvičíme, zpíváme i tančíme 
  • 9:30 - 10:00 svačinka
  • 10:00 - 11:20 herní aktivity venku, v případě špatného počasí výtvarná a hrací činnost
  • 11:25 - 11:30 čekáme na zvoneček
  • 14:30 -15:00 odpolední svačinka
  • 15:00 - 18:00 tvoříme, hrajeme si...prostě co nás napadne :-)

Denní aktivity upravujeme podle ročního období a podle aktuálního počasí.

Jaro a léto hojně využíváme k pobytu venku. Hrajeme si na dvorečku, kde máme spoustu hraček na písek, klouzajdu, velikou tabuli na kreslení i motorky na drandění a parádní barevný domeček. K procházkám, nejen v horkých dnech, využíváme přilehlý lesopark vybavený přírodními herními prvky. Stejně tak stín vysokých topolů u rybníku, kam chodíme pozorovat ryby a poslouchat žabí koncerty. A na větší  špacírky se vydáváme cestou mezi poli za koníky. 

Podzim a zimu povětšinou věnujeme vnitřním aktivitám jako je výtvarná výchova, jóga, pohybové hry, taneční hrátky, učíme se básničky a písničky, počítáme, apod.

 

Snažíme se, aby si děti z každého dne odnesly něco nového. Důraz klademe na sociální výchovu, aby již odmalička děti věděly jak se k sobě a ke svému okolí chovat, a že není třeba vše řešit zlostí a vztekem. Že se o vše hezky prosí a také děkuje......vedeme je jednoduše k základní lidské slušnosti :-).

PARKOVÁNÍ:

Auta parkujte u rybníčku...ten je hned naproti Myšce. Kočárky a jiná pohybovadla parkují na dvorečku pod okny MYŠKY...a bát se o ně nemusíte, dvorek je z ulice uzavřen :-)

Třídu 2014/2015 bohužel foto nemáme, ale v srdíčku ty děti máme stále :-)